5 zachowań, które sprawią, że w oczach kobiety staniesz się macho

Opublikowano: Wrzesień 2, 2014

Mówisz macho i myślisz o łysym mięśniaku w dresie, z 3 miliardami na koncie i BMW 3. Sorry panowie, ale te czasy dawno minęły. Dzisiaj macho dla kobiety znaczy zupełnie co innego. Nie wierzysz? Zobacz, jakie zachowania sprawią że kobieta będzie na Ciebie patrzeć jak na prawdziwego macho, a nie na nadmuchanego koksa z siłowni.

 

1. Zażegnanie kryzysowej sytuacji

Na każdej kobiecie zrobisz wrażenie, gdy rozwiążesz sytuację, która dla niej wydaje się nie do rozwiązania. I często wcale nie musi to być coś wyjątkowo skomplikowanego! Wystarczy że pomożesz jej przy zaprogramowaniu telewizora, czy naprawieniu komputera.

 

2. Obrona honoru partnerki

Na pewno nie raz spotkałeś się z sytuacją, gdy szedłeś ulicą z dziewczyną lub koleżanką, a jacyś kolesie wykrzykiwali za nią mało smaczne teksty. Każda kobieta będzie dumna, gdy się za nią wstawisz i będziesz bronić jej honoru!

 

3. Wniesienie czegoś ciężkiego

Standard stary jak świat. Nie ma chyba prostszego sposobu na zaimponowanie dziewczynie. Dlatego, gdy widzisz, że płeć piękna ma problemy z wtaszczeniem na czwarte piętro ciężkich zakupów, to nie wahaj się jej pomóc. Twoja dobra wole może zostać hojnie nagrodzona.

 

4. Pomoc osobie starszej lub dziecku

Na pewno wyjdziesz na silnego faceta, gdy okażesz swoją wrażliwość! To nie prawda, że musisz być silnym jak skała, żeby być postrzeganym jak macho.

 

5. Pewny siebie sposób mówienia

Jeśli mówisz piękną polszczyzną bez paplania i jąkania się, to na pewno wyjdziesz na macho. Nie zawsze siła mięśni musi odgrywać decydującą rolę!

 

Źródło zdjęć: flickr.com