Cztery wymówki, których używają kobiety kiedy nie chcą iść z Tobą do łóżka

Opublikowano: Marzec 13, 2015

Tak panowie. Nie zawsze kobieta ma ochotę na seks. I wiedzą to ci, którzy żyją lub żyli przez jakichś czas pod jednym dachem z kobietą. Pytanie tylko, czy ta niechęć jest faktycznie uzasadniona. W pewnej części przypadków tak, bo w związku chodzi o zrozumienie i akceptację. Ale zdarzają się momenty gdy czujemy, że coś jest nie tak. Czujemy tanie wykręcanie się od łóżkowych uniesień.


„Kochanie, nie dzisiaj. Boli mnie głowa”

Standard standardów, który pozostanie nim do końca świata i jeden dzień dłużej. Odpowiedź w stylu „A wiesz, co jest najlepsze na ból głowy?” w tym przypadku nie działa. Musisz to wytrzymać, przeżyć, cokolwiek. Podanie ibupronu czy innej tabletki też na nic się zda. Boli i koniec.

 

„Jestem zmęczona, może kiedy indziej”

Czujemy, kiedy ktoś jest zmęczony. Jeśli wiesz, że faktycznie kobieta jest zmęczony – odpuść. Jeśli nie, to możesz się bardziej postarać. Choć, jeśli zmęczenie jest nawet pozorne, to w gruncie rzeczy to nie tylko pozory, ale fakt. Taki, że tym razem musisz dać spokój.


„Jutro muszę wcześnie wstać”

Ty też przecież wstajesz rano! Czy 10 min dłużej snu rano zrobi jej różnicę? Raczej nie. Dlatego masz szansę wkupić się w łaskę swojej drugiej połówki i może zaszalejecie. Oczywiście rzadko karta odwraca się tak, jak chcemy, ale warto próbować. 98% prób kończy się fiaskiem.

 

„Mam dużo pracy jeszcze do zrobienia”

No jasne. Przecież ty też nie pracujesz. Leżysz cały dzień brzuchem do góry. Ta wymówka to nic innego jak przyprawianie ci rogów na żywca. Dlatego lepiej jest się porządnie pokłócić, bo porządna kłótnia zawsze prowadzi na końcu do łóżka.

 

Czy coś jeszcze pominęliśmy?

 

Zdjęcie główne: flickr.com, CC By 2.0, autor: