Czy mężczyznom chodzi tylko o cycki, tyłek i słodką buźkę? Obalamy mity!

Opublikowano: Wrzesień 2, 2014

Panuje powszechne przekonanie, że facetom chodzi tylko o kilka aspektów kobiecego ciała, a reszta mogłaby zupełnie dla nich nie istnieć. Nic bardziej mylnego! Cycki, tyłek i słodka buźka to nie wszystko. Zwłaszcza, że nawet w tych trzech kategoriach preferencje są bardzo różne i nie ma jednego ideału kobiety. Na dłuższą metę sam duży biust nie pomoże podtrzymać związku. Co jeszcze sprawia, że mężczyzna z miejsca ma ochotę spędzić z kobietą resztę życia?


Osobowość

3205277810_8283a3e4b5_b

Jeden ze stereotypów mówi, że mężczyznom nie zależy zupełnie na osobowości kobiety. Najlepiej, żeby nie wykazywała się zbytnią inteligencją, bo wtedy będzie bezproblemowa. Musimy wam powiedzieć, że… to jedna z największych bzdur jakie można wygłosić! Nic tak nie dodaje dziewczynie seksapilu jak inteligencja! Na dłuższą metę osobowość jest bardzo ważna, bo to dzięki dopasowaniu mentalnemu związek może przetrwać najcięższe kryzysy.


Zapach

Graduated cylinders and beaker filled with chemical compounds

Przy pierwszym wrażeniu bardziej niż wygląd zewnętrzny istotny jest zapach, z którego często nie zdajemy sobie sprawy. Czasem mówimy, że między jakąś parą jest niezła chemia. I to prawda! Nasze organizmy wydzielają cały szereg substancji, który wpływa na to, że do siebie pasujemy i czujemy pociąg do drugiej osoby.

Oczywiście istotny jest nie tylko zapach naturalny, ale również perfumy, których używa potencjalna partnerka. Mówi się, że kobieta najlepiej wygląda ubrana jedynie w perfumy. Dobrze dobranym zapachem można oczarować!


Dłonie i stopy

10187091406_45f7042383_k

Mężczyźni zwracają uwagę na zadbane dłonie i stopy w równym stopniu, co na jędrny biust. Jeśli dziewczyna ma brudne paznokcie i popękane pięty może skutecznie odstraszyć niejednego faceta! Dbanie o te części ciała świadczy o całościowym postrzeganiu siebie i przykładaniu wagi do szczegółów.

To mit, że dla faceta istotne są tylko cycki, pupa i ładna buzia. Oczywiście fajnie, gdy kobieta posiada te wszystkie cechy, a zarazem ma niesamowity charakter i pięknie pachnie. Sam jednak wygląd może być wystarczający tylko na jedną noc, ale trwałego związku na nim nie zbudujesz.

Źródło zdjęć: flickr.com