Kobieta ma więcej punktów „G” niż myślisz. Zobacz gdzie!

Opublikowano: Wrzesień 9, 2014

Jeśli wiesz gdzie jest umiejscowiona kobieca łechtaczka, to wydaje Ci się, że posiadłeś już całą wiedzę niezbędną do zadowolenia partnerki. Okazuje się, że kobieta ma znacznie więcej „punktów G” niż jesteś w stanie sobie wyobrazić, a jeden z nich nawet nie mieści na jej ciele! Jak zadowolić kobietę inaczej niż myślisz?


Najpierw zajmuj się jej wnętrzem

Jeśli chcesz by Twoja kobieta była zadowolona musisz pokazać jej, że wciąż dobrze się z nią bawisz, a czas który spędzacie razem zawsze jest przyjemny i ciekawy. Porwij się także na odrobinę romantyzmu, nawet jeśli komedie romantyczne uważasz za najobrzydliwsze na świecie. Wystarczy, że przygotujesz kolację, a jeśli zupełnie nie potrafisz gotować to mogą to być nawet kanapki przy świecach. Po niespodziance kobieta zawsze ma ochotę na igraszki!


Zatańcz z nią

Jeśli któraś z Twoich partnerek zmusiła Cię do obejrzenia „Dirty dancing”, to na pewno wiesz, że prawie wszystkie kobiety kręci taniec. Zwłaszcza taniec dwuznaczny, taki, który wyzwala zmysły i może prowadzić prosto do sypialni.


Zrób jej masaż

Ciało kobiety stanowi jedno wielkie pole doznań erotycznych. Masaż praktycznie każdej części ciała może przyprawić ją o dreszcze. Zaproponuj więc, że pomożesz się jej rozluźnić, zainwestuj w dobry pachnący olejek do masażu. Włącz relaksująca muzykę i nie zapomnij o żadnym fragmencie jej ciała.


Porozmawiaj

Gdy już jesteście w sypialni nie zapomnij zapytać kobiety czy może ma ochotę na coś specjalnego! Niektóre panie boją się wyrazić głośno swoje fantazje seksualne. Partnerka na pewno będzie szczęśliwa, że pomogłeś jej się uzewnętrznić i wydobyć jej wyuzdane pragnienia, które i Tobie mogą się spodobać.

Czasem warto się postarać, bo efekty mogą być zaskakujące! Dobrze wypieszczona kobieta zawsze będzie dziksza w łóżku, a po wszystkim bardziej zadowolona. Nie możesz zapominać o swojej partnerce i realizować jedynie własne potrzeby, bo wtedy jakość waszego życia seksualnego zacznie spadać na łeb na szyję.

Źródło zdjęć: flickr.com