Trzy czynności, które facet zawsze zrobi źle w oczach kobiety

Opublikowano: Sierpień 27, 2014

Jak wiadomo panie zawsze wiedzą lepiej. A przynajmniej tak zakładają i to w każdej dziedzinie życia. Nawet w takiej, na której absolutnie się nie znają. Jednak czasem trzeba przyznać rację partnerowi. Chociaż są sytuacje, w których mężczyzna zawsze wypadnie źle w oczach swojej ukochanej i bardzo ciężko będzie mu obronić swoje stanowisko. Jakie są to sytuacje?

Pierwsza czynność, którą mężczyzna zawsze wykonuje źle w oczach kobiety jest najbardziej prozaiczna, ale również najwięcej mężczyzn spotyka się z krytyką za błędy w jej wykonaniu. To prasowanie ubrań.

2909252617_1f456d0c81_b

Niby nic takiego, ale zawsze można się do czegoś przyczepić. Oczywiście zawsze źle prasujemy jej delikatne sukienki, zdarza nam się odłożyć na zbyt długo żelazko i zostawić przypalony ślad na koszuli. Jednak to są skrajne sytuacje, a kobieta potrafi zawsze zauważyć najdrobniejsze zagięcie, które zostało pominięte podczas prasowania. Przeciętny facet nie zrozumie też sensu prasowania ręczników, ściereczek kuchennych i majtek. Wyczulona kobieta zawsze zauważy, że coś nie miało kontaktu z żelazkiem.


Druga codzienna czynność, o którą często czepiają się dziewczyny to ubieranie się i układanie fryzury.

2453099062_1decfc03f3_b

Facet już jako mały chłopiec słyszy od mamy i babci: „jak ty się ubrałeś?!”, „co jest nie tak z twoimi włosami?!”. Kobieta najchętniej ubierałaby sama swojego mężczyznę, bo wszystko, co on wybierze raczej nie będzie się jej podobało. A to nie ten kolor, a to zbyt sportowo, a to za elegancko. Może to powodować niezłą frustrację, zwłaszcza, że mężczyźnie przede wszystkim będzie zależało na wygodnym stroju, a nie na żądaniach partnerki.

 

Trzecia rzecz związana jest z mówieniem o emocjach.

5026453427_342b81ac3f_b

Jeśli wcale o nich nie mówimy, to kobieta będzie starała się dowiedzieć, co nam w duszy gra, będzie drążyła, marudziła, że jej chłopak jest taki milczący i nie okazuje emocji. Z drugiej strony jeśli facet zaczyna się robić zbyt wylewny, to zarzuca mu nadmierną wrażliwość i to, że przestał być wystarczająco męski, a przecież miał zgrywać twardziela!

Prawda jest taka, że nie da się w wielu kwestiach dogodzić kobiecie, zawsze będzie potrzebowała postawić kropkę nad i. Czasem jednak można wypracować jakiś kompromis i zbytnio nie przejmować się marudzeniem drugiej strony.

 

Źródło zdjęć: flickr.com