Uśmiechnięty facet, to miękki facet?

Opublikowano: Sierpień 27, 2014

Czasy ponurych twardzieli już dawno minęły! Teraz kobiety uwielbiają pogodnych rozrabiaków. Rozbrajający uśmiech potrafi zdziałać cuda i wiele w życiu ułatwić. Chociaż melancholijny smutas może być uroczy, to nie wydaje się być najlepszym materiałem na partnera. Dlatego może warto zacząć się szczerze uśmiechać? Efekty mogą być zadziwiające!

Kiedyś uważano, że mężczyzna powinien być twardy na zewnątrz, a ewentualnie odrobinę miękki w środku. Jednak nie wypadało mu okazywać, że coś go porusza. Współcześnie sytuacja ma się nieco inaczej, gdyż żyjemy w czasach, w których ludzie zupełnie nie zwracają na siebie uwagi, a każdy na ulicy jest przeraźliwe anonimowy. Dlatego czasem za pomocą drobnych oznak sympatii możemy komuś umilić dzień, a i sobie ułatwić pewne rzeczy. Jakie?


W urzędzie

8416384610_0c339b2ca7_k

Wyobraźmy sobie taką sytuację: wchodzisz do urzędu, a tam siedzi skwaszona pani, widać, że po dobroci niczego się z nią nie załatwi. Na pewno każdy pamięta takie chwile, gdy toczył dzikie boje w urzędach i nic nie udało się osiągnąć. Tym razem jednak jest inaczej, bo zamiast robić groźną minę do kobiety w okienku można się szczerze i szeroko uśmiechnąć i uruchomić swój urok osobisty. Warto nad nim popracować, bo na kobiety naprawdę to działa! Oczywiście nie można się zbytnio spoufalać, bo wtedy można zostać źle odebranym i wzbudzić raczej niechęć niż sympatię. Jednak już samo pogodne nastawienie ma bardzo duże znaczenie!


Na randce

5958364315_864e24756f_b

Uśmiech może odjąć kilka lat i zdecydowanie poprawia wygląd. Wszyscy wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, a pogodny wyraz twarzy dodaje uroku i może przyczynić się do rozkochania w sobie kobiety od pierwszego wejrzenia. Dlatego warto zachowywać się radośnie podczas randki i szczerze uśmiechać się do partnerki. Oczywiście powinniśmy darować sobie sztuczne uśmiechy, bo od razu widać, że nie są one prawdziwe i wykrzywiają twarz w okropnym grymasie.

Nie bójmy się uśmiechać, bo to wcale nie czyni z nas mięczaków! Wręcz przeciwnie! Uśmiechnięty facet to pewny siebie facet!

 

Źródło zdjęć: flickr.com