Wyrzeźbiona sylwetka? Sorry stary, ale to nie zawsze działa na kobietę

Opublikowano: Marzec 1, 2015

Pakujesz na siłce? Zapewne masz nadzieję, że dzięki temu zapewnisz sobie powodzenie u płci przeciwnej. Media lansują wizerunek kolesia z szeroką klatą i kaloryferem. Do tego wyidealizowanego faceta zawsze ślini się tabun lasek. Powinieneś jednak pamiętać, że to nie zawsze działa na kobiety. Wiele z nich szuka faceta w typie „normal”. Rzeźba i masa to nie wszystko. Może czas, żebyś przestał się tak mocno starać?

 

Kulturysta – fuj!

90% kobiet zapytanych czy podobają im się kulturyści odpowie przecząco. Nadmiar mięśni kojarzy się negatywnie. Zwłaszcza, że od razu przywodzi na myśl wysmarowanego oliwką mięśniaka po solarium. Niby miało być bardzo męsko, a wyszło obrzydliwie. Do tego dochodzi kwestia brania sterydów. Wielu mężczyzn przesadzających z siłownią z nich korzysta. Każda kobieta wie, że to obniża potencję i płodność. Po latach brania tego typu specyfików Twoje jajka zamieniają się w orzeszki. Tylko panie o specyficznych upodobaniach seksualnych mogą skusić się na typowego „hardcorowego koksa”.

 

Zakochany w sobie

Ciągłe myślenie o upiększaniu swojego ciała też nie przysporzy Ci fanek. Facet, który cały wolny czas spędza na siłowni zapomina o tym, że ma kobietę. Skupia się na treningach oraz diecie. Nie pójdzie z partnerką nigdzie na kolację. W lodówce ma pięć kurczaków, które musisz zeżreć. Proteiny, proteiny!

 

Normalny koleś

Kobiety lubią normalnych kolesi! Media zafałszowały obraz świata mówiąc Ci, że tak nie jest. Przeciętna, zadbana sylwetka też jest seksowna. Najważniejsze to się nie zapuścić i nie wyhodować mięśnia piwnego. Jak Twój tłuszcz będzie się trząsł niczym galareta, to też nici z podrywu. Grunt to zachować umiar we wszystkim. Być szczupłym i zdrowym. Wcale nie trzeba do tego mieć kaloryfera czy gigantycznych ramion. Seks z przeciętniakiem najczęściej wypada znacznie lepiej. Faceci wymuskani na siłowni często myślą tylko o sobie i swoich potrzebach.  Normalny facet będzie się więcej starał, bo nie jest przekonany o swojej doskonałości. Potrafi poświęcać uwagę innym.

 

Źródło zdjęcia: flickr.com, CC BY 2.0

Autor: KJ