Bad Habits Made To Order Dj Console – historia muzyki klubowej

Opublikowano: Listopad 19, 2012

Jeśli myślisz o zrobieniu prawdziwej, klubowej imprezy we własnym domu nie możesz pominąć soczyście brzmiącej muzyki dawkowanej przez winylowe płyty.  Bad HABITS MADE TO ORDER DJ CONSOLE. Na tej nazwie można sobie połamać język, ale ta konsola DJ’ska miażdży na każdej pięciolinii i miota kluczem wiolinowym na lewo i prawo.

Cały zestaw został złożony do kupy z inspiracji zassanych prosto ze Studio 54 – najpopularniejszego pod koniec lat 80 w USA klubu muzycznego.  Jakby tego było mało producenci tego muzycznego diabła, Brytyjska firma LN-CC  dorzuciła jeszcze co nieco z Nowojorskiej imprezowni Paradise Garage, która gościła wielkich tego muzycznego świata  m.in. Joy Division.

Sama konsola została zaprojektowana tak, by w pełni odpowiadała klimatowi nocnego imprezowania i jednocześnie pasowała do domu.  Wykonali ją najlepsi fachowcy w dziedzinie składania konsol dla Dj’ów, którzy na co dzień realizują projekty dla Londyńskich klubów nocnych.  Przedstawiona wersja zawiera dwa gramofony, mikser i FX.  Producent na swojej stronie internetowej zapewnia, że wykonuje konsole pod indywidualne gusta.