Cisza przed burzą zmian

Opublikowano: Luty 6, 2013

Przez ostatni tydzień byliśmy mało aktywni, co przełożyło się na liczbę zamieszczanych przez nas postów w serwisie lajfmen.pl. Wyjaśniamy, co było tego przyczyną.

Nasz serwis wystartował wraz z pojawieniem się pierwszego wpisu, czyli 13 listopada 2012 roku. Od tego czasu publikowaliśmy w naszym serwisie krótkie informacje m.in. ze świata mody, designu, architektury,gadżetów, technologii, kuchni czy motoryzacji. Ostatnie zaniedbania z naszej strony spowodowały, że newsy były publikowanie niesystematycznie, za co was wszystkich czytelników przepraszamy. Sytuacja ta była wynikiem opracowywania nowej strategii dla serwisu i kierunku w którym będzie on zmierzał. Po kilku spotkaniach i burzliwych dyskusjach podjęliśmy następujące decyzje:

zmianie ulegnie całkowicie wygląd serwisu odświeżone zostanie logo serwisu dokonane zostaną zmiany w prezentowaniu zamieszczanych treści i kategoriach tematycznych ułatwimy wam dzielenie się naszymi treściami z innymi użytkownikami
wprowadzimy możliwość komentowania zamieszczanych przez nas postów zaznaczymy swoją obecność nie tylko na Facebooku i Pintereście, ale także innych serwisach społecznościowych

W chwili, kiedy czytacie ten post, my realizujemy wszystkie wyżej podane czynności, co może być wynikiem tego, że na lajfmenie mogą pojawiać się wpisy z lekkim opóźnieniem. Mamy jednak nadzieję, że nowy serwis, który oddamy wam do użytku w ciągu 14 dni, zrekompensuje dotychczasowe niedoskonałości.

Wszystkie informacje związane z pracami nad nowym serwisem, będziemy publikować w tym miejscu. Dlatego nie przestawajcie nas odwiedzać. O każdym, świeżym newsie będziemy was informować na naszym fanpage’u, na który zapraszamy.

P.S. Zmiany wymienione przez nas w tym poście nie są wszystkimi, które czekają serwis. Mamy jeszcze w rękawie kilka asów, dlatego nie składaj broni i obserwuj nas bacznie.